logo
logo

Hakkımızda

Bej Mermer

Taşla yazılan bir öykü.

Hakkımızda

Bej Mermer Madencilik, sektörünün önde gelen en köklü firmalarından biridir. 1970’li yıllardan beri ülkemizin çeşitli bölgelerinde, 25'in üzerinde mermer ocağı işletmiştir.

Şirketimiz kurulduğu yıllardan bu yana doğal taş sektöründe Çin, ABD ve Brezilya başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yapmıştır. İhracat taleplerinin her geçen gün daha fazla artmasıyla birlikte kapasitesinin sınırlarını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye; 4 milyar metreküp işletilebilir mermer, 2.8 milyar metreküp işletilebilir traverten, 1 milyar metreküp granit rezervi ile, dünya doğal taş rezervinin yaklaşık %40’ına sahip ülke konumundadır.

Ülkemizin doğal zenginliklerini ciddi ihracat gelirlerine dönüştürebilmek ve ülke ekonomisine katkı sağlayabilmek adına yatırımlarımızı çevre koruma bilincini ön planda tutarak arttırmaya devam ediyoruz.

150’nin üzerinde çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız; çalıştığı sahalarda öncelikli olarak çevre koruma bilinciyle hareket etmektedir. Ürünlerinin doğanın birer mucizesi olduğunun bilincinde olan firmamız doğal zenginliklerin sürdürülebilirliği ve gelecek nesiller için her zaman çevrecilik ilkesi ile hareket etmektedir.

Kalitemiz

Standart olarak yüksektir.

Sahip olduğumuz kalifiye iş gücümüz ve üst düzey makina parkurumuz ile müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Teknolojimizi İnceleyin
0

Ocak

0

Kıta

0

Toptan Satış Kanalı

0

Çalışan

Çevre

Çevre olmadan Biz de olmazdık.

Çevre ve iş güvenliği noktasındaki hassasiyetimiz, en üst düzey teknoloji ve güvenlik standartları ile donatılmış makina ve ekipman parkı yatırımlarımızı da beraberinde getirmiştir.

Çevre Hassasiyetimiz

Temasta olalım.

Bej Mermer, size en iyi seçeneği sunma garantisi veriyor.