logo
logo

Teknolojimiz

Teknolojimiz

Makine Parkurumuz

Kalite seviyemizin yüksek standartlarını koruyabilmek adına firmamız günümüz teknolojisinin sunduğu en yüksek ve güçlü teknik ekipmanları kullanmaktadır.

Teknik ekipman yatırımlarımız, teknolojik gelişmelere ve saha şartlarına bağlı olarak; çevre ve işçi sağlığını korumak adına artarak devam edecektir.

Çevre Politikamız

Çevre olmadan Biz de olmazdık.

Bej Mermer Madencilik, çıkardığı ürünleri doğanın bir mucizesi olarak kabul ederek; tüm üretim süreçlerinde doğaya verilebilecek zararı en düşük seviyede tutmaya özen gösterir.

Doğaya saygılı üretim, Bej Mermer Madencilik’in temel çalışma prensiplerindendir.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Bej Mermer Madencilik için çalışanları, birincil stratejik değerdir.

Çalışan sağlığı ve çalışma koşullarının günümüz gerekliliklerini karşılaması firmamız için kritik öneme sahiptir. Bu çerçevede;

  1. Firmamız için iş sağlığı ve güvenliği karlılıktan önce gelir.
  2. Çalışanlarımızın iş güvenliği adına gerekli yatırımların yapılması her türlü ticari kaygıdan bağımsız olarak değerlendirilir.
  3. Çalışan sağlığını koruma adına kanun ve nizamlara uygun hareket edilir ve gerekli görüldüğünde kanun ve nizamların talep ettikleri standartların üzerinde, iş güvenliği yatırımları yapılır.
  4. İş güvenliğini ve işçi sağlığını koruma adına gelişen teknolojiler yakından takip edilir.
  5. Periyodik kontroller ile iş güvenliği adına tespit edilen eksiklikler anında giderilir. Konu ile ilgili eğitimler çalışanlara periyodik olarak verilir.